+421 (0) 44 432 31 41

projekcia@celprojektplus.sk

English Slovenčina

Projektovanie priemyselných stavieb
a technologických celkov

Spokojní zákazníci
doma aj v zahraničí

CELPROJEKT plus
viac ako 60 rokov skúseností

John Doe

Celulózo-papierenský priemysel

Projektovanie prevádzok ako drevosklad, doprava a triedenie štiepok, silá, vláknitá linka a papierenské stroje Viac info

John Doe

Energetický priemysel

Návrh technológií pre výrobu a distribúciu pary, horúcovodné rozvody, technologické vybavenie spaľovacích kotlov Viac info

John Doe

Chemický priemysel

Projekting a komplexná dokumentácia skladovania a dopravy chemikálií a prevádzok ako odparky a regenerácia Viac info

John Doe

Vodné
hospodárstvo

Návrhy úpravní vôd, chladiacich a kondenzačných systémov a čistiarní odpadových vôd Viac info

 
 

Prečo si vybrať nás

Komplexné riešenia

Svojim zákazníkom ponúkame komplexné riešenie projektovej dokumentácie pre priemyselné stavby a technické celky.

Odbornosť

Náš pracovný tím tvoria skúsení a vysoko profesionálni odborníci z rôznych oblastí, ktorí synergiou svojich projektových aktivít dokážu vytvoriť unikátne riešenia optimalizované pre konkrétneho zákazníka.

Skúsenosti

Predchodca našej spoločnosti vznikol už v roku 1952 a od vtedy sme realizovali množstvo projektov pre priemyselné firmy po celom Slovensku ako aj v zahraničí.

O nás

 

CELPROJEKT plus, s.r.o. je projektovo-inžinierska organizácia, ktorá sa zaoberá predovšetkým projektovaním priemyselných stavieb a technologických celkov.

Základy spoločnosti boli položené v roku 1952. Spoločnosť sa počas svojej existencie postupne transformovala zo štátneho podniku na akciovú spoločnosť Celprojekt a.s., pričom od roku 2008 pracuje jej projektová zložka ako spoločnosť CELPROJEKT plus, s.r.o. Pôvodným zámerom bolo vytvoriť projektovú organizáciu zabezpečujúcu projektové a inžinierske práce pre sektor celulózy a papiera. Počas jej existencie sa portfólio spoločnosti rozšírilo aj na drevospracujúci, chemický, farmaceutický, energetický priemysel.

Hlavnými prednosťami spoločnosti sú viac než 60 ročné skúsenosti, tím profesionálov špecializujúcich sa na jednotlivé oblasti, v ktorých spoločnosť poskytuje svoje služby a množstvo úspešne realizovaných projektov na Slovensku i v zahraničí.

Spoločnosť CELPROJEKT plus, s.r.o. sa podieľa na výstavbe nových a na modernizácii existujúcich technologických celkov v priemysle hlavne na Slovensku, ale aj v zahraničí. Hlavná činnosť spočíva v zabezpečení komplexného spracovania projektovej dokumentácie.

Svoju činnosť orientuje na projekty v celulózo-papierenskom, energetickom, chemickom priemysle a vodnom hospodárstve.

Kontaktujte nás

Naši zákazníci

Naši partneri

Táto stránka používa pre zlepšenie poskytovaných služieb súbory cookies. Používaním stránky súhlasíte s ukladaním súborov cookies.